2 Günde Bitireceğiz Dedikleri Yolu Kazıp Öylece Bıraktılar

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri İlkadım ilçesinin en işlek caddelerinden birisi olan Müftü Sokak'ta yarım bıraktığı kaldırım ve yol çalışması ile bölge esnafını ve vatandaşları zor durumda bıraktı.

2 Günde Bitireceğiz Dedikleri Yolu Kazıp Öylece Bıraktılar
30 Mart 2022 - 09:22
Samsun'un Subaşı mevkinde bulvara çıkan Müftü Sokak'ta esnafa önceden haber vermeden 26 Mart 2022 tarihinde kepçe ve kamyon ile caddeye gelen Büyükşehir belediyesi ekipleri kaldırımların yenileneceğini söyleyerek kazı çalışmasına başladı.

Kendilerine haber verilmediğini belirten cadde esnafı kazı çalışması yapan ekiplerin çalışmanın 2 gün süreceğini söylediklerini ancak aradan 4 gün geçmesine rağmen çalışmanın bitmediği gibi kazı çalışmasının yarım bırakıldığını söyledi.

Büyükşehir belediyesinde mağduriyetlerini dinleyecek kimseye ulaşamadıklarını belirten esnaf ve vatandaşlar 4 gündür işyerlerinin toz toprak içerisinde kaldığını belirtirken "Bize 2 günde burayı bitireceğiz dediler. Aradan 4 gün geçti. Bırakın bitirmeyi kaldırımların ve yolun yarısını kazıp çekip gittiler. Bu nasıl yönetim anlayışı ? Hiç bir yetkiliye ulaşamadığımız gibi yolu toz toprak içerisinde yarım bırakıp gittiler. Kime derdimizi anlatacağımızı bilemiyoruz." diyerek tepkilerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • NURETTİN ÇÖPOĞLU
    1 ay önce
    PAZAR MAH. MÜFTÜ CADDESİNDE TAVUK DÖNERCİSİYİM ERAY DÖNERİN SAHİBİYİM MÜFTÜ CADDESİNDE KALDIRIM ÇALIŞMASI İÇİN KALDIRIMIN BİR TARAFINI SÖKÜP BIRAKTILAR BİZ EFNAFLAR OLARAK TOZ DUMAN İÇİNDE MÜCADELE EDİP DURUYORUZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİSİ ÇÖZÜM MERKEZİNİ DEFALARCA ARAMAMIZA RAĞMEN SULATAMADIK KAYITLARIMIZ MEVCUT OLUP BİZ EFNAFLARA BELEDİYELER ÇÖZÜM ÜRETMİYORLR GEREĞİNİN YAPILMASINI YETKİLERDEN ARZ EDERİZ