AYGİAD Başkanı Harun Doğan ve üyeleriyle sohbet gerçekleştiren Hasan Durmuş, Saklı Cennet Ayvacık’ı inşa ve ihya etme konusunda fikir alışverişinde bulundular.Hasan Durmuş konuşmasına şu şekilde devam etti : Dünyada ve ülkemizde artık yapılan tüm işler ne olursa olsun mutlaka bilimsel zemine oturtuluyor o yüzden yöneleceğimiz işlere doğru karar vermeli, bununla ilgili bilimsel alt yapı ve veriler hazırlamalıyız dedi. Tecrübe aktarımının önemli olduğunu da sözlerine ekledi. AYGİAD Başkanı Harun Doğan ve yönetimine teşekkür ederek programı bitirdi.
![](https://www.medyasamsun.com/images/files/2023/11/6564dd9320d6d.jpg)