Milli Mücadele kenti Samsun’a değer katarak bu ruhu yaşatacak bir eser Tekkeköy Belediyesi tarafından hayata geçirilecek. Atatürk Milli Mücadele ve Kurtuluş Yolu Projesi ile Çay Mahallesi’nde 17 bin metrekare alanda bir turizm ve kültür noktası oluşturulacak.
GÜNDEM
Yayınlanma: 07 Mart 2024 - 17:32
Başkan Togar'dan milli mücadele ruhunu yaşatacak proje
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Atatürk Milli Mücadele ve Kurtuluş Yolu Projemiz ile tarih ve kültürümüzü tüm Karadeniz ile buluşturacak bir tesisi ilçemize kazandırarak milli mücadele ruhunu yaşatacağız” dedi.
GÜNDEM
07 Mart 2024 - 17:32