Reklam
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gençlik Kollarına Z Kuşağı Talimatı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada salonda bulunan partili gençlere seslenerek “Gençler, gördüğünüz gibi dimdik ayaktayım

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gençlik Kollarına Z Kuşağı Talimatı
25 Haziran 2021 - 20:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada salonda bulunan partili gençlere seslenerek “Gençler, gördüğünüz gibi dimdik ayaktayım. Ama benim de gençlerden bir isteğim var. Sizler de durmak, duraksamak yok, tüm gençlerle irtibat kuracak, bütün onlara neler yaptığımızı anlatacaksınız” dedi.

Gençlerin 20 yıl önceki Türkiye’yi  bilemeyeceğine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamasının devamında  “Onlara anlatacaksınız. Elimizdeki belgelerle, bilgilerle anlatacaksınız. Hani şimdi ‘Z kuşağı’ filan diyorlar. Bunları anlatacaksınız. Bilmezler. Unutmayın hafıza-i beşer nisyan ile maluldür. Yani insanoğlunun hafızası hep unutkandır, unutur. İşte onlara, bunları hatırlatacaksınız.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Eski Türkiye özlemiyle yanıp tutuşanların karşısına büyük ve güçlü Türkiye hedefine daha sıkı şekilde sarılarak çıkacağız. Ülkemizle ilgili özellikle sağlık, bunların hayatında böyle bir şey var mı? İşte bir zamanlar SSK’nin başında olan zat bugün ana muhalefetin başında. Bu zatın SSK’nin başında olduğu zamanlar, onları hemen teşkilatımızdan temin edin. Savaş Ay’ın programındaki Bay Kemal’in programını tüm teşkilata izletin, görsünler. O zaman hastanelerimizin hâli neymiş görsünler. Bunları görüntülü olarak izletin. Gençler bunu bilsinler. Şimdi ise hastanelerimiz nasıl, bunu da görsünler. Mukayeseli. Muhalefetin dışarıdan ve içeriden aldıkları gazla, doğrusuna yanlışına bakmaksızın buldukları her malzemeyi kullanarak sahada boy gösterdiğini müşahede ediyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum