Kahveciler Odası Başkanı Mustafa Kara İntikam Peşine Düştü

Samsun kahveciler Odası Başkanı Mustafa Kara, seçimleri kazanmasının ardından adeta intikam peşine düştü. Kara, seçim sonrasında aidatlarını ödemediği gerekçesi ile 70 üyesini icraya verdi.

Kahveciler Odası Başkanı Mustafa Kara İntikam Peşine Düştü
13 Haziran 2022 - 09:59 - Güncelleme: 15 Haziran 2022 - 12:29
Samsun Kahveciler odası Başkanı Mustafa Kara'nın seçim sonrasında 70 üyesini aidatlarını ödemediği gerekçesi ile icraya verdiği ortaya çıktı.

İcra tebligatı eline ulaşan üyeler Başkan Kara'ya tepkilerini dile getirirken "bu nasıl iştir. Bize ödeme konusunda herhangi bir bilgi ulaştırılmadan icra işlemleri başlatılmış. Başkan Kara seçimlerden önce bizlere aidat konusunda kimsenin endişesi olmasın, hiç bir üyeyi aidat konusunda icraya vermeyeceğiz ve gerekeni yapacağız demişti. Şimdi icra kağıtlarını elimizde bulduk. 70 üye icraya verilmiş. Baktığımızda icraya verilenlerin tamamı seçimlerde kendisine muhalif olanlar. Başkan adeta intikam peşine düşmüş. Zor günler geçiren esnafa bu yapılır mı? İnsan olan önce bir iletişime geçer. Ödeme için bir orta yol bulunmaya çalışılır." ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ramazan terli
    1 ay önce
    Devletimizin gereğini yapacağına eminiz biz esnafların sırtından geçinip birde içra yoluna gitmek ne ayıp yazık buyilin aidatı gelmedi günü gelmeyen aidatı nasıl icraya veriyorsun