SAMGÜDEF’in kahvaltı programına, Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz’ın yanı sıra AK Parti Çevre ve Şehircilik Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaarslan, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, , Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, MHP İlkadım İlçe Başkanı Yavuz Anuk, Gümüşhane Dernekleri üyeleri ile çok sayıda STK temsilcisi ve davetli katıldı.Programda açılış konuşması yapan SAMGÜDEF Başkanı ve İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı Dr. Mustafa Seven, Gümüşhanelilerin her zaman devletin ve Cumhur İttifakı'nın yanında olduğunu ve İlkadım'da kaybedilen 5 yıllık sürecin 31 Mart seçimleri sonrası yeni yönetimi ile telafi edilerek İlkadım'ın tekrar gözbebeği bir ilçe haline dönüştüreceklerini söyledi.
![](https://www.medyasamsun.com/images/files/2024/03/65eca729ec5b0.jpg)