Samsun’da Cumhuriyet’in 100. yıldönümü etkinlikleri Solo Türk'ün Tütün İskelesi’nde gerçekleştirdiği gösteriler ile başladı.Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Solo Türk gösterisi coşkuyla seyredildi. Gösterilere vatandaşların yanısıra Samsun Valisi Orhan Tavlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, CHP Samsun Milletvekili Murat Çan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Bahçepınar ve bürokratlar katıldı.
![](https://www.medyasamsun.com/images/files/2023/10/653d36d6772fc.jpg)