Samsun Sağlık-Sen'den Üyelerine Dev İftar Programı

Samsun Sağlık-Sen Şube Başkanı İlyas Biçer ve yönetimi üyeler ve aileleri ile birlikte iftar programında bir araya geldi.

Samsun Sağlık-Sen'den Üyelerine Dev İftar Programı
23 Nisan 2022 - 18:36
Samsun Sağlık-Sen 2.500'ü aşkın üyesiyle iftar programında bir araya geldi. Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın da katıldığı iftar programı sağlık ailesinin bir araya geldiği en büyük organizasyon olarak hafızalarda kaldı.

İftar programından önce bir konuşma yapan Samsun Sağlık-Sen Şube Başkanı İlyas Biçer, pandemi nedeniyle bir araya gelebilmek için ancak imkanların oluştuğunu ve ilk fırsatta Sağlık Sen ailesi olarak bir araya gelmekten büyük sevinç duyduklarını söyledi. 

Biçer, pandemi süresince yoğun bir şekilde kendi hayatlarını düşünmeden hastaları ile canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına hizmetlerinden dolayı minnettar olduklarını söyledi. Biçer, büyük bir sağlık ailesi olduklarını, sendika olarak tüm çalışanların haklarını savunduklarını söyledi.

Samsun Sağlık-Sen üyeleri ile birlikte iftar yapan Samsun Ak Parti Milletvekili Fuat Köktaş, yaptığı konuşmasında tüm saplık çalışanlarına özverili ve samimi gayretleri için teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum