Reklam
Reklam

Samsun'da Voleybol Rüzgarı Esecek

Samsun'da Voleybol Rüzgarı Esecek Samsun'da gerçekleşecek Bölgesel Voleybol Lig heyecanında sahaya çıkacak 8 takım finallere yükselmek ve 2

Samsun'da Voleybol Rüzgarı Esecek
08 Haziran 2021 - 19:05

Samsun'da Voleybol Rüzgarı Esecek


Samsun'da gerçekleşecek Bölgesel Voleybol Lig heyecanında sahaya çıkacak 8 takım finallere yükselmek ve 2. lige adını yazdırmak için mücadele edecek.

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yurt çapında düzenlenen 2020-2021 sezonu Bölgesel Voleybol Ligi müsabakaları 10-13 Haziran tarihlerinde oynanacak. Erkekler ve Kadınlarda gruplarını ilk sırada tamamlayacak takımlar finallere yükselme hakkı kazanacak.

Samsun'da bayanlarda 5 takım, erkeklerde 3 takım yarışacak...

Pandemi nedeniyle uzunca bir süredir ara verilen alt liglerde maçlar, voleybol ile birlikte yeniden başlamış olacak.

Filede ilk düdük, 10 Haziran perşembe günü saat 16.00’da Kadınlar grubunda Tekkeköy Bahattin Ekinci Spor Salonunda Amasya Gümüş Spor ile Samsun Büyükşehir Belediyespor arasında, erkekler de ise 11 Haziran Cuma günü saat 14.00'de Canik Atatürk Spor Salonunda Giresun Bulancak Beton Spor ile Ordu Merkez Spor  arasında çalacak.

Turnuvalar için salonlarda hazırlıklar tamamlanırken, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, centilmence güzel maçlar olmasını arzu ettiğini belirterek tüm takımlara başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum