Reklam
Reklam

ERDOĞAN, 6 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ İSTİFASINI İSTEDİ

Kanal D Haberde yayınlanan iddiaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6 Büyükşehir Belediye Başkanının istifasını istedi

ERDOĞAN, 6 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ İSTİFASINI İSTEDİ
05 Ekim 2017 - 10:00
Kanal D Haberde yayınlanan iddiaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6 Büyükşehir Belediye Başkanının istifasını istedi. Gündeme bomba gibi düşen iddia hakkında hükümet kanadından henüz bir açıklama yapılmadı.

Kanal D Ana Haberlerde yayınlanan haberdeki iddiaya göre Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in istifalarını istedi.

Bakanlar Kurulu sonrasında açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ bir gazetecinin Belediye Başkanlarının istifa iddiaları üzerine sorduğu soruya ise “ Ben Hükümet Sözcüsüyüm, Parti Sözcüsü değilim. İstifalar konusunda bilgim yok. Bu konuyu Parti Sözcüsüne sorarsanız daha sağlıklı bir bilgi alırsınız “ dediği ileri sürüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum